Tanie loty do Chin? Kiedy kupować bilet?

Wskazówki jak kupić tanie loty do Chin.

 1. Można sobie uprościć temat i zarezerwować bilet w lokalnym biurze.  Kosztuje to dodatkowe około 200zł. Zależy oczywiście od biura, czy przedstawicielstwa np. Lufthansy. Co dostajemy za te pieniądze? Możemy umówić się z agrntem biura, że poinformuje nas jak znajdzie tanie loty do Chin.
  Również trochę więcej spokoju. Mamy opiekę profesjonalną i jeśli  np. godziny lotu sie zmienią lub coś z lotem jest nie tak, to biuro o tym nas poinformuje.
  Miałem tak w trakcie wybuchu wulkanu na Islandii, kiedy to wszystkie loty z Chin do Europy zostały odwołane i nie było wiadomo, kiedy zostaną wznowione. Wtedy akurat przedstawiciel Lufthansy spisał się na piątkę i zorganizował wszystko jak się dało najlepiej.
 2. Bez problemu można teraz zarezerwować bilet przez internet. Korzystam z platformy fru.pl z której wielokrotnie korzystałem i nigdy nie miałem najmniejszych problemów.
 3. TANIE LOTY DO CHIN:
  Mam tutaj taki TIP dla czytelników mojego bloga:
  na paltformie fru.pl można sobie ustawić alert, czyli wpisujemy planowaną datę wylotu i przylotu oraz cenę jaka by nas satysfakcjonowała oraz oczywiście swojego maila.Wtedy gdy nasze warunki w danym momencie będą spełnione to zostaniemy  o tym fakcie poinformowani na maila.

  Jak znaleźć tanie loty do Chin ?

  Jak znaleźć tanie loty do Chin ?

  Można w ten sposób kupić bilet do Peknu z Warszawy nawet za niecałe 1600zł !!!

 4. Do rezerwowania Samolotów w Chinach polecam platformę:
  http://www.travelchinaguide.com/china-trains/
  Łatwa rezerwacja, płatność kartą kredytową, przysyłają szybko i sprawnie rezerwację na maila. Również wszelkie zmiany są szybko i automatycznie do nas przesyłane.